Anketa: Jaký typ klienta je vaše noční můra?

Náš zákazník, náš pán, jistě. Některým se ale raději vyhnout obloukem.

Mike Jiskra: FRAMIREAL

Mike Jiskra
FRAMIREAL

Noční můrou je, když klient tvrdí, že si nemovitost prodá sám. Je o tom bytostně přesvědčený, a i když se mu to nedaří, zlevňuje a zlevňuje, tak si nedá říct, že když mu odborně pomůžete, tak to prodáte. V případě, že už se jedná o mého klienta, takový pro mě noční můrou není. Jsem rád za každého klienta a beru je, jací jsou. Ale samozřejmě se s některými obchoduje snáze. Na škodu bývá, pokud se klient mermomocí chce účastnit prohlídek a je upovídaný :)

Dalibor Stříbný - EXPLICIT REALITY

Dalibor Stříbný
EXPLICIT REALITY 

Vždy říkám, že si s klientem musíme sednout po lidské stránce, aby nám spolupráce při prodeji jeho nemovitosti fungovala. A když narazím na klienta: JÁ vím, že tahle cena je správná, JÁ mám svého právního zástupce, JÁ chci, JÁ můžu, JÁ nemůžu atd... U takových klientů mám vždy nastražené všechny senzory a v duchu si říkám, když ví vše nejlépe a ví, jak to udělat, tak proč chce se mnou spolupracovat.

Renáta Burgrová - STARS REALITY

Renáta Burgrová
STARS REALITY 

Je to ten, který si chce svou nemovitost nabízet i prodávat sám. Jinak nerada spolupracuji s takovými, kteří mi „milostivě“ dovolí jejich nemovitost nabízet, ovšem nabídnou ji také dalším realitkám a zároveň si ji prodávají sami. Nafocení nemovitosti probíhá během jednoho dne se všemi realitkami. Výsledek je ten, že je jeden byt nabízen na serverech několikrát pod sebou, pokaždé s jinou cenou a jinými údaji (liší se např. metry…). A takový klient vám řekne, že to takhle prostě chce mít, a pokud se mi to nelíbí, nemusím také nabízet vůbec nic.

Nejnovější články ve vašem emailu

Přihlašte se k odběru novinek a vždy jakmile vyjde nový článek vám ho pošleme do emailu.

Mohlo by vás zajímat